Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięrss

Dodaj ogłoszenie

Szukam pracy (jak dodać swój profil?)

1. Kliknij na Dodaj ogłoszenie, następnie wybierz preferowany kraj zatrudnienia oraz ‘Szukam pracy’.

2. Starannie wypełnij formularz:

Stanowisko pracy’ – określ odpowiedni tytuł ogłoszenia (podaj stanowisko pracy oraz w jakim kraju szukasz pracy, np. Praca sezonowa przy zbiorach truskawek w Niemczech).

‘Wynagrodzenie” – określ minimalną wysokość preferowanego przez Ciebie wynagrodzenia (np. 8,00 Euro/h)

‘Opis’ – najważniejsza cześć Twojego profilu (napisz w kilkunastu zdaniach o swoim doświadczeniu związanym z pracą której szukasz; opisz gdzie pracowałeś, na jakim stanowisku, co należało do Twoich obowiązków; napisz czy chcesz wyjechać do pracy sam, czy może z inną osobą, czy szukasz pracy od zaraz czy może w konkretnym terminie; napisz jakie posiadasz kwalifikacje, certyfikaty, upewniania, prawo jazdy itp.; możesz tutaj dodatkowo napisać jakiej pracy szukasz, czy w konkretnym zawodzie, czy ogólne, w jakim mieście/kraju; przy pisaniu nie używaj „CAPS LOCKA” oraz zastosuj się do zasad ortografii/interpunkcji)

Tagi’ – podaj klika wyrażeń które określają Twoje ogłoszenie (np. szukam pracy w Niemczech, praca sezonowa za granicą, praca przy zbiorach, praca od zaraz)

Zdjęcie’ – dodaj swoje zdjęcie (jak wynika z analiz, aż 70% pracodawców ogląda profile pracowników ze zdjęciem; dodając zdjęcie znacznie zwiększasz swoje szanse na dotarcie do pracodawcy, a tym samym uzyskanie zatrudnienia.)

3. Sprawdź dokładnie jeszcze raz wprowadzone dane i zatwierdź do publikacji

 

Ogłoszenie zostanie zweryfikowane przez administratora serwisu Praca sezonowa za granicą w ciągu 24h. W przypadku spełnienia ww. kryteriów, ogłoszenie zostanie opublikowane, o czym zostaniesz poinformowany e-mailem.

Serwisy partnerskie z ofertami pracy za granicą

Praca w Szwecji
Praca w Szwecji
Aktualne oferty pracy w Szwecji

Praca w Niemczech
Praca w Niemczech
Aktualne oferty pracy w Niemczech

Praca w Holandii
Praca w Holandii
Aktualne oferty pracy w Holandii

Praca w Norwegii
Praca w Norwegii
Aktualne oferty pracy w Norwegii

Praca w Danii
Praca w Danii
Aktualne oferty pracy w Danii

Informacje

Popularne ogłoszenia dzisiaj